Sekcja Wyjazdów i Obsługi Gości Zagranicznych

Do zadań Sekcji Wyjazdów i Obsługi Gości Zagranicznych należy:

1. Obsługa zagranicznych wyjazdów służbowych w zakresie:
    1. rezerwacji i zakupu biletów na środki transportu w komunikacji międzynarodowej,
    2. pośrednictwa w dopełnieniu formalności związanych z uzyskaniem wizy,
    3. zgłoszenie wyjeżdżającego do ubezpieczenia.
  2. Obsługa gości zagranicznych w zakresie:
    1. wystawiania zaproszeń potrzebnych do uzyskania wizy,
    2. przygotowania programów wizyt gości zagranicznych we współpracy z wydziałami i innymi jednostkami/komórkami organizacyjnymi Uczelni,
    3. pomocy w wyszukiwaniu i rezerwacji zakwaterowania.
  3. Prowadzenie bazy danych zagranicznych wyjazdów służbowych na podstawie informacji przekazywanych przez wydziały i inne jednostki/komórki organizacyjne Uczelni za pośrednictwem druków polecenia zagranicznego wyjazdu służbowego.
  4. Gromadzenie danych, dotyczących przyjazdów i rezultatów wizyt gości zagranicznych, przekazywanych przez wydziały i inne jednostki/komórki organizacyjne Uczelni.
  5. Obsługa procesu zawierania międzynarodowych umów o współpracy międzynarodowej na szczeblu wydziałów
    i Uczelni (kontakt ze stronami umowy oraz zapewnienie właściwego obiegu dokumentacji).
  6. Prowadzenie i aktualizacja bazy danych, dotyczących umów o współpracy międzynarodowej, w tym umów zawieranych w ramach programu ERASMUS+.
  7. Opracowywanie danych do sprawozdań w części, dotyczącej współpracy z zagranicą w ramach umów międzynarodowych.

Sekcja Wyjazdów i Obsługi Gości Zagranicznych
Bud. L-3, I p., pok. 1.07, ul. Na Grobli 12