Sustainable Biomass and Bioproducts Engineering - Program Erasmus Mundus Joint Master

Data: 24.01.2024 Kategoria: Studenci

Politechnika Wrocławska prowadzi nabór na 2 letnie międzynarodowe studia magisterskie Sustainable Biomass and Bioproducts Engineering w ramach programu UE Erasmus Mundus Joint Master. Aplikacje można składać on-line do 15 lutego każdego roku. Program jest adresowany do studentów ze stopniem inżyniera uzyskanym na wydziale chemicznym, inżynierii środowiska i inżynierii mechanicznej. Każdy zrekrutowany student otrzymuje stypendium w wysokości 1400 Euro na miesiąc. Studia są realizowane w trzech krajach: 1-szy semestr na Politechnice Wrocławskiej, 2-gi semestr na Uniwersytecie Castilla-La Mancha (Hiszpania), 3-ci semestr na Uniwersytecie Technicznym Lappeenranta-Lahti (Finlandia).