Konkurs na najlepszego studenta zagranicznego w Polsce

Data: 14.11.2023 Kategoria: Pracownicy, Studenci

Interstudent 2024 - konkurs na najlepszego studenta zagranicznego w Polsce (14 edycja).
Zaprasza do zgłaszania kandydatów: studentów zagranicznych uczelni publicznych i prywatnych wszystkich stopni, wszystkich kierunków i krajów. Kapituła czeka na kandydatury młodych ludzi, którzy nie tylko dobrze radzą sobie na studiach, ale także wykazują się "niezwykłym" zaangażowaniem społecznym, naukowym i sportowym, którzy są przykładem dla kolegów i ambasadorami polskich uczelni w swoich krajach.
Oficjalne ogłoszenie wyników odbędzie się 8 lutego 2024 r. podczas konferencji "Studenci zagraniczni w Polsce 2024", której gospodarzem będzie Politechnika Poznańska.
Termin nadsyłania zgłoszeń: do 8 grudnia 2023 r. na adres e-mail: m.chrostna@perspektywy.pl. Zgłaszając kandydata prosimy w kopii dodać adres e-mail DWM: events@pwr.edu.pl.
Szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu na stronie

interstudent.png [ .png 2.48 MB ]

14-11-2023