Bezpłatne zwiedzanie Wrocławia z przewodnikiem (j.angielski) DODATKOWE GRUPY

Data: 15.03.2022 Kategoria: Studenci

W związku z ogromnym zainteresowaniem uruchamiamy zapisy na 2 kolejne grupy na zwiedzanie Wrocławia z przewodnikiem.

Wydarzenie jest realizowane w ramach projektu "Międzynarodowe Centrum Politechniki Wrocławskiej - Uczelnia otwarta na nowe Kultury” (Welcome to Poland 2020).

ZWIEDZANIE Z PRZEWODNIKIEM:

Grupa nr 3: wtorek 22 marca godz. 14.00 (oprowadzanie w j.angielskim). Zwiedzanie trwa 3h. Trasa: kampus - Ostrów Tumski - Rynek.

Grupa nr 4: środa 23 marca godz. 14.00 (oprowadzanie w j.angielskim). Zwiedzanie trwa 3h. Trasa: kampus - Ostrów Tumski - Rynek.

Zgłoszenia przyjmujemy do 18 marca!

Dla kogo? Zaproszenie jest skierowane do zagranicznych i polskich studentów Politechniki Wrocławskiej, w tym uczestników programów mobilnościowych np. Erasmus Plus oraz dla doktorantów.

Udział w oprowadzaniu jest BEZPŁATNE  (wymagana rejestracja i uzupełnienie dokumentów projektowych przed wyjściem na wycieczkę).

Jak się zapisać?

1. Uzupełnij formularz zgłoszeniowy Google (zgłoszenie wstępne). Uwaga: rejestracja przez formularz Google nie jest równoznaczna z potwierdzeniem udziału w wydarzeniu!
  2. Zapoznaj się z zasadami uczestnictwa
  3. Czekaj na potwierdzenie udziału w oprowadzaniu drogą mailową. Dostaniesz je najpóźniej dzień przed wydarzeniem.

W razie pytań, skontaktuj się z nami: Marzena Kurdyś, marzena.kurdys@pwr.edu.pl, tel. 71 320 4884, kom. 669 993 909.

logo-nawa.png