BEZPŁATNE zwiedzanie Wrocławia oraz gra miejska dla studentów

Data: 08.03.2022 Kategoria: Studenci

Rozpoczęłaś/eś studia na Politechnice Wrocławskiej i jesteś nowy w mieście? Chcesz poznać lepiej Wrocław i dowiedzieć się licznych ciekawostek? A może poznać miasto i innych studentów podczas Gry miejskiej? Zapraszamy do udziału w wydarzeniach realizowanych w ramach projektu "Międzynarodowe Centrum Politechniki Wrocławskiej - Uczelnia otwarta na nowe Kultury” (Welcome to Poland 2020).

ZWIEDZANIE Z PRZEWODNIKIEM:

• Grupa nr. 1: poniedziałek 14 marca godz. 14.30 (oprowadzanie w j.angielskim). Zwiedzanie trwa 3h. Trasa: kampus - Ostrów Tumski - Rynek
  • Grupa nr 2: czwartek 17 marca godz. 14.30 (oprowadzanie w j.angielskim). Zwiedzanie trwa 3h. Trasa: kampus - Ostrów Tumski - Rynek.

GRA MIEJSKA*:

• piątek 18 marca około godz. 10.00 (różne grupy rozpoczynają o różniej godzinie). Gra trwa ok. 2h. *Wydarzenie organizowane we współpracy z organizacją ESN.

Dla kogo? Zaproszenie jest skierowane do zagranicznych i polskich studentów Politechniki Wrocławskiej, w tym uczestników programów mobilnościowych np. Erasmus Plus oraz dla doktorantów.

Udział w oprowadzaniu i grze miejskiej jest BEZPŁATNE  (wymagana rejestracja i uzupełnienie dokumentów projektowych). Jeżeli uczestniczyłeś/aś już w innych wydarzeniach w ramach projektu (np. warsztatach, wyjściach), wystarczy dostarczyć tylko formularz!

Jak się zapisać?

1. Uzupełnij formularz zgłoszeniowy Google (zgłoszenie wstępne). Uwaga: rejestracja przez formularz Google nie jest równoznaczna z potwierdzeniem udziału w wydarzeniu!
  2. Zapoznaj się z zasadami uczestnictwa
  3. Uzupełnij, wydrukuj i podpisz dokumenty zgłoszeniowe dostępne poniżej
  4. Zeskanuj dokumenty zgłoszeniowe i wyślij na adres: marzena.kurdys@pwr.edu.pl lub przynieś w dzień wydarzenia.
  5. Czekaj na potwierdzenie udziału w oprowadzaniu drogą mailową. Dostaniesz je najpóźniej dzień przed wydarzeniem.

W razie pytań, skontaktuj się z nami: Marzena Kurdyś, marzena.kurdys@pwr.edu.pl, tel. 71 320 4884, kom. 669 993 909.

Dokumenty zgłoszeniowe: