Dział Spraw Międzynarodowych

Baltic University Programme SAIL for Teachers 2017

Data: 08.02.2017 Kategoria: Pracownicy, Studenci

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Baltic University Programme zaprasza nauczycieli akademickich do wzięcia udziału w rekrutacji do kursu SAIL for Teachers 2017.

Kurs SAIL (Sustainability Applied in International Learning) stanowi połączenie rejsu żaglowcem z konferencją naukową.

Wykładowcy z różnych krajów, uniwersytetów i dyscyplin spotkają się na pokładzie żaglowca "Fryderyk Chopin" aby podzielić się wiedzą i doświadczeniami, rozwijać swoje umiejętności i przeżyć przygodę życia.

W kursie mogą również wziąć udział doktoranci, którzy będą mogli w czasie rejsu rozwinąć swoje umiejętności pedagogiczne i uczyć się od bardziej doświadczonych kolegów.

Tematyka kursu związana jest z zagadnieniami zrównoważonego rozwoju i oparta będzie na obszarach zainteresowań akademickich jego uczestników.

Kurs SAIL rozpocznie się 10 czerwca w Lizbonie (Portugalia) i zakończy 17 czerwca w Brest (Francja).

Rekrutacja trwa do 2 kwietnia. Zgłoszenia neleży przesyłać na adres: maria.hejna@scduppsala.uu.se

Formularz aplikacyjny
Oświadczenie zdrowotne